Koľko rokov, svadieb, spokojných párov?

Necháme za nás hovoriť naše čísla. Sme si istí, že nám môžete dôverovať a tieto čísla a referencie vás o tom presvedčia.

rokov praxe
svadieb
referencií
Čo hovoria naše svadobné páry

S Mattom a Eri sme fotili rande fotky. Už pri prvom stretnutí s nimi sme vedeli, že to bude sranda. Počas fotenia nám vytvorili perfektnú atmosféru, a tak sme sa cítili ako modelovia a užívali sme si to 🙂 od môjho už manžela som v ten deň dostala plno sladkých bozkov,preto takéto fotenie odporúčam každej neveste;) obaja boli dobre zosúladení, fotili nás aj z bíizka aj z diaľky,vedeli zachytiť ten správny moment. Výsledkom su krásne fotografie vhodné na plétno ako aj manželovi na pracovný stôl:) my sme jednu z týchto fotiek použili na svadobné oznámenie:) MEMO odporúčam všetkými desiatimi.

Sandra a Peter

Profesionálny fotograf s priateľským prístupom, pri ktorom úplne zabudnete, že Vás niekto fotí a len si užívate spoločne strávený čas. Výslednými fotkami sme nadšení, pretože zachytávajú atmosféru a to je na fotkách najkrajšie. Takže vrelo ho môžme odporúčať ďalej … vyberte si ho…určite nebude sklamaní

Terka

Ďakujeme ešte raz za veľmi krásne fotky, príjemnú atmosféru, trpezlivosť s nami nemodelmi..celé fotenie sme si užili a je super, že sme si mohli aj po 10-tich rokoch spolu znovu zarandiť.

Martinka a Martin

Peter bol naším svadobným fotografom v auguste, a ja som bola nadšená našimi fotografiami. Jeho cit pre vystihnutie najlepšieho záberu je dokonalý. Bolo nám potešením s ním spolupracovať, a keby som to mala celé zopakovať, znova by som si ho vybrala za fotografa. Našu svadbu v New Jersey sme plánovali z Floridy a Peter odviedol skvelú prácu, čo sa týka prispôsobenia sa nášmu času a komunikácie cez Skype a telefón. Nedokážem ani povedať, aký je skvelý.

Prejsť na fotografie Jessici a Michaela

(preložené do slovenčiny)

svadobná fotografia, svadobný portrét - svadba Jessica & Michael
Jessica & Michael

Peter má výnimočný cit pre zachytenie nádherných okamihov svadobného dňa. Chce si byť istý, že jeho klienti sú naozaj spokojní a je otvorený novým pózam. Spolu so svojím pomocným fotografom prišli načas a pracovali celý deň. Peter pomohol udržať pozitívnu energiu počas fotenia i napriek daždivému počasiu. Najlepšia vec na Petrovi, ktorú je ťažko nájsť u iných fotografov, je jeho veľká vnímavosť – Peter tvrdo pracuje na tom, aby vytvoril osobitný zážitok pre každého svojho klienta, a preto i neprestával odpovedať na všetky moje otázky a žiadosti ohľadom fotenia. Je veľmi milý, ohľaduplný a čestný, a to sú veľmi užitočné vlastnosti pri výbere dobrého fotografa! Sme nesmierne radi, že Peter a jeho tím boli súčasťou nášho výnimočného dňa.

Prejsť na fotografie Denise a Justina

(preložené do slovenčiny)

S Petrom je radosť pracovať, je to naozajstný profesionál a neváham ho odporučiť! Do môjho výberu sa dostal už len po zhliadnutí jeho online portfólia, a po stretnutí s ním som sa v ňom presvedčila (v skutočnosti som sa stretla iba s jedným ďalším fotografom a s hľadaním som skončila hneď po rozhovore s Petrom!).

Približujúc sa k dňu svadby, komunikácia s ním bola skvelá, Peter sa uistil, že rozumiem všetkému, čo sa deje a že má všetky potrebné informácie bez stresovania už beztak vystresovanej nevesty. V deň svadby prišiel vopred a kým na mňa čakal preskúmal, kde sú najlepšie miesta na fotenie.

Aj napriek tomu, že som ho požiadala o pár neplánovaných vecí v deň svadby, Peter vzal všetko za pochodu a za vyjdenie v ústrety má u mňa veľké uznanie. Keby ho nebolo, meškala by som na vlastnú svadbu, ha! Počas nášho obradu a recepcie sa mu podarilo odfotiť kopu skvelých záberov, bez toho, aby o sebe dal vedieť. Pamätám si, že v jednej chvíli som si hovorila, že som ho už nejakú chvíľu nevidela – len som sa obzrela a uvidela som ho len niekoľko desiatok centimetrov odo mňa.

A keď sme dostali fotky – WOW. Môj snúbenec povedal niekoľkokrát, aké máme šťastie. Niektorí ľudia majú iba jeden alebo dva krásne zábery zo svadby a my ich máme dostatok na zaplnenie celého albumu. Peter pracuje veľmi tvrdo na svojich fotografiách a je to naozaj vidno! Ešte raz vďaka Peter!!!

Prejsť na fotografie Caroliny a Juliusa

(preložené do slovenčiny)

Zbožňujeme Petra! Najali sme si ho ako svadobného fotografa na budúci september a v októbri sme s ním fotili predsvadobné fotografie. Nedávno sme ich dostali a nemôžeme byť spokojnejší! Peter odviedol užasnú prácu – preskúmal miesto nášho fotenia, vedel presne, kam treba ísť a všetko naplánoval ešte predtým, než sme tam prišli! Kvalita fotografií, ktoré sme dostali je úžasná a môj snúbenec – fotograf bol ohromený! Už sa nemôžeme dočkať našich svadobných fotografií!

Prejsť na fotky Heather a Iliana

(preložené do slovenčiny)

Profesionalny a uvolneny pristup, dik.

Richard

Matt je najlepší svadobný fotograf, počas nášho svadobného dňa vytváral úžastnú atmosféru. Všetkým ho vrelo odporúčam. (Janka)

Najlepší svadobný fotograf. Odporúčam všetkým, ktorí chcú svoj veľký deň zachytiť vo veľkom štýle 🙂 (Ľuboš)

Prejsť na fotky Janky a Ľuboša