MEMO photo agency

SME AGENTÚRA PROFESIONÁLYCH SVADOBNÝCH FOTOGRAFOV

NAŠE PÔSOBISKÁ

Pobočky máme v Bratislave a Žiline. Svadby fotíme po celom Slovensku

MEMO photo agency - pobočky, mapa pôsobenia
Prečo si objednať top služby

AKO FUNGUJEME V TOP NASADENÍ

MEMO photo agency - 2 fotografi na svadbe

2 FOTOGRAFI NA SVADBE

Pre dokonalé zábery na celý život fotia počas celej vašej svadby dvaja profesionáli. Kým prvý fotograf sa venuje najmä vám – najdôležitejšiemu svadobnému páru, druhý fotograf sa postará o to, aby každý váš hosť mal svoju fotografickú pamiatku tiež. Nič nám neunikne a ešte si aj môžme vyberať zo záberov z rôznych strán.

DODANIE FOTOGRAFIÍ 7 - 10 PRACOVNÝCH DNÍ

Sme najrýchlejší na Slovensku. Vaše fotografie zo svadby vám dodáme ONLINE už 7 -10 pracovných dní po svadbe.

Aj toto dokážeme vďaka tomu, že sme tím ľudí a prácu si vieme rozdeliť.

SVADOBNÁ KNIHA a 3x USB KĽÚČ

Tie najlepšie fotografie zo svadby spolu vyberieme do nádhernej a kvalitnej fotoknihy, ktorá je v cene každej kolekcie. Vaše fotografie zo svadby dostanete na 3 USB kľúčoch. Po svadbe už nebudete mať žiadne starosti s kopírovaním fotografií pre vaše rodiny, ani s tým kde a ako vytlačiť vaše fotografie na pamiatku.

TÍM PROFESIONÁLOV - FOTOGRAFI, RETUŠÉRI, VIZÁŽISTI, ASISTENTI

Naša rýchlosť, profesionalita a dokonalý servis majú základ v spolupráci tímu profesionálov, zoskupených okolo fotografa Matta Rybanskeho. Každý sme profesionálom vo svojej oblasti a spolu vám ponúkame dokonalé služby.

Takto vyzerá online album, ktorí dostanete po 7 - 10 dňoch
KLIKNITE SI NA UKÁŽKU

Ako vyzerá kniha, ktorú dostanete v kolekcii?

NÁŠ TÍM

matt_memo_photo_agency_tim

MATT

zakladateľ, fotograf

Matt je univerzálnym fotografom, ktorý sa cíti výborne ako v štúdiu pri dlhotrvajúcich hodinových naštýlovaných záberoch, ako aj pri hektickom bojovom rýchlofotení na divokých svadobných oslavách.

E-mail: matt@memo.sk

eri_memo_photo_agency_tim

ERI

fotograf

Eri sa teší foteniu detailov ako prstienky, kytice alebo aj krásne líčenie nevesty. No najviac miluje momentky plné nežnosti a lásky z fotenia zaľúbených párov.

lukas_memo_photo_agency_tim

LUKÁŠ

fotograf

Lukáš je profesionálny fotograf (štúdium absolvoval v ateliéri prof. Ľuba Stacha, Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave). Venuje sa komerčnej fotografii a taktiež umeleckej fotografii. Svoje teoretické vedomosti a praktické skúsenosti ododvzdáva svojim klientom počas školení, workshopov a individuálnych kurzov.

tomas_memo_photo_agency_tim

TOMI

fotograf

Tomi verí, že dobrá fotografia sa dá spraviť kdekoľvek a kedykoľvek, s kýmkoľvek. Takže každá nevesta je krásna a neexistuje nepekné prostredie, všetko je len o šikovnosti fotografa.

MEMO photo agency - svadobný fotograf - team profesionálnych fotografov - Michaela

MICHAELA

fotografka

Michaela, najmladší člen MEMO tímu, fotku študovala už na strednej škole a pokračuje s ňou aj na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Najviac srdcu blízka jej je portrétna fotografia a fotografia krajiny. Okrem digitálneho fotografovania zbožňuje aj prácu s retro analógovým procesom. Na fotografiách najradšej zachytáva emócie a prirodzenú krásu či už ľudí alebo prírody samotnej.

MEMO photo agency - svadobný fotograf - team profesionálnych fotografov - Barborka

BARBORKA

fotografka

Barborka je jemná a citlivá a to sa prejavuje aj na jej fotografiách. Rada sa hrá s protisvetlom. Je mimoriadne šikovná pri fotení rodiniek a detí, s ktorými to zvláda perfektne. Bodaj by aj nie, keď je mamičkou už dvoch svojich.

Ďalšie služby

Často od nás žiadajú klienti svadobný fullservis, preto sme sa rozhodli poskytovať aj balíkové riešenia pre svadobnú fotografiu. Od rande fotografií, svadobných fotografií, fotenia svadobného obradu, cez fotenie večernej zábavy, tlač fotografií priamo na svadbe až po vytvorenie umeleckej fotoknihy či fotenie tehotnej mamičky. Samozrejmosťou sú fotografie na krásnom USB kľúči ale aj aj vytvorenie slideshow a ďalšie doplnkové služby.