MEMO photo agency

SME AGENTÚRA PROFESIONÁLYCH SVADOBNÝCH FOTOGRAFOV

NAŠE PÔSOBISKÁ

Pobočky máme v Bratislave a Žiline. Svadby fotíme po celom Slovensku

MEMO photo agency - pobočky, mapa pôsobenia
Prečo my

AKO FUNGUJEME

MEMO photo agency - 2 fotografi na svadbe

2 FOTOGRAFI NA SVADBE

Pre dokonalé zábery na celý život fotia počas celej vašej svadby dvaja profesionáli. Kým prvý fotograf sa venuje najmä vám – najdôležitejšiemu svadobnému páru, druhý fotograf sa postará o to, aby každý váš hosť mal svoju fotografickú pamiatku tiež.

MEMO photo agency - dodanie fotografií do 7 dní po svadbe

DODANIE FOTOGRAFIÍ DO 7 DNÍ

Vaše fotografie zo svadby vám dodáme ONLINE už do 7 dní po svadbe. Je to vďaka tímu profesionálov, ktorí stoja za každou jednou svadbou. Od vašich fotografov, cez retušérov po asistentov, ktorí vám fotografie dodajú na web.

SVADOBNÁ KNIHA a 3x USB KĽÚČ

Tie najlepšie fotografie zo svadby spolu vyberieme do nádhernej a kvalitnej fotoknihy, ktorá je v cene každej kolekcie. Vaše fotografie zo svadby dostanete na 3 USB kľúčoch. Jeden pre mladomanželov a dva pre rodičov.

TÍM PROFESIONÁLOV - FOTOGRAFI, RETUŠÉRI, VIZÁŽISTI, ASISTENTI

Naša rýchlosť, profesionalita a dokonalý servis majú základ v spolupráci tímu profesionálov, zoskupených okolo dlhoročných fotografov Matta Rybanskeho a Petra Riga. Každý sme profesionálom vo svojej oblasti a spolu vám ponúkame dokonalé služby.

NÁŠ TÍM

matt_memo_photo_agency_tim

MATT

zakladateľ, fotograf

Matt je univerzálnym fotografom, ktorý sa cíti výborne ako v štúdiu pri dlhotrvajúcich hodinových naštýlovaných záberoch, ako aj pri hektickom bojovom rýchlofotení na divokých svadobných oslavách.

E-mail: matt@memo.sk

peto_rigo-memo-profil

PETER

zakladateľ, fotograf

Peter sa vyprofiloval k žurnalistickému fotografovaniu svadieb. Verí v lásku a v manželstvo a je to na jeho fotografíach aj vidieť. Jeho skúsenosti, tvorivé oko a nebojácny prístup z neho robí perfektného fotografa práve pre Vás.

E-mail: peter@memo.sk

eri_memo_photo_agency_tim

ERI

fotograf

Eri sa teší foteniu detailov ako prstienky, kytice alebo aj krásne líčenie nevesty. No najviac miluje momentky plné nežnosti a lásky z fotenia zaľúbených párov.

tomas_memo_photo_agency_tim

TOMI

fotograf

Tomi verí, že dobrá fotografia sa dá spraviť kdekoľvek a kedykoľvek, s kýmkoľvek. Takže každá nevesta je krásna a neexistuje nepekné prostredie, všetko je len o šikovnosti fotografa.

lukas_memo_photo_agency_tim

LUKÁŠ

fotograf

Lukáš je profesionálny fotograf (štúdium absolvoval v ateliéri prof. Ľuba Stacha, Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave). Venuje sa komerčnej fotografii a taktiež umeleckej fotografii. Svoje teoretické vedomosti a praktické skúsenosti ododvzdáva svojim klientom počas školení, workshopov a individuálnych kurzov.

Michal-MEMO-photo-agency_video

MICHAL

kameraman

Michal dopĺňa náš MEMO tím dokonale, pretože jeho parketou je VIDEO. Je naozaj dobrý v zachytávaní krásnych svadobných emocií a momentov, na ktoré nechce nikto zabudnúť. Jeho talent je veľký a jeho klipy sú TOP.

michaela_imre_memo_2017

MICHAELA

fotografka

Michaela, najmladší člen MEMO tímu, fotku študovala už na strednej škole a pokračuje s ňou aj na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Najviac srdcu blízka jej je portrétna fotografia a fotografia krajiny. Okrem digitálneho fotografovania zbožňuje aj prácu s retro analógovým procesom. Na fotografiách najradšej zachytáva emócie a prirodzenú krásu či už ľudí alebo prírody samotnej.

lucas_memo_2017

LUCAS

kameraman

Lucas je našim nováčikom a jeho úlohou je dopĺňať nás nádhernymi krátkymi videozostrihmi. Začal s nami spolupracovať v sezóne 2017 a hneď na prvom fotení sa zhostil svojej úlohy skvele. Preto sa tešíme, že sa čoskoro stane našim členom aj na full-time.

Ďalšie služby

Často od nás žiadajú klienti svadobný fullservis, preto sme sa rozhodli poskytovať aj balíkové riešenia pre svadobnú fotografiu. Od rande fotografií, svadobných fotografií, fotenia svadobného obradu, cez fotenie večernej zábavy, tlač fotografií priamo na svadbe až po vytvorenie umeleckej fotoknihy či fotenie tehotnej mamičky. Samozrejmosťou sú fotografie na krásnom USB kľúči ale aj aj vytvorenie slideshow a ďalšie doplnkové služby.