S Petrom je radosť pracovať, je to naozajstný profesionál a neváham ho odporučiť! Do môjho výberu sa dostal už len po zhliadnutí jeho online portfólia, a po stretnutí s ním som sa v ňom presvedčila (v skutočnosti som sa stretla iba s jedným ďalším fotografom a s hľadaním som skončila hneď po rozhovore s Petrom!).

Približujúc sa k dňu svadby, komunikácia s ním bola skvelá, Peter sa uistil, že rozumiem všetkému, čo sa deje a že má všetky potrebné informácie bez stresovania už beztak vystresovanej nevesty. V deň svadby prišiel vopred a kým na mňa čakal preskúmal, kde sú najlepšie miesta na fotenie.

Aj napriek tomu, že som ho požiadala o pár neplánovaných vecí v deň svadby, Peter vzal všetko za pochodu a za vyjdenie v ústrety má u mňa veľké uznanie. Keby ho nebolo, meškala by som na vlastnú svadbu, ha! Počas nášho obradu a recepcie sa mu podarilo odfotiť kopu skvelých záberov, bez toho, aby o sebe dal vedieť. Pamätám si, že v jednej chvíli som si hovorila, že som ho už nejakú chvíľu nevidela – len som sa obzrela a uvidela som ho len niekoľko desiatok centimetrov odo mňa.

A keď sme dostali fotky – WOW. Môj snúbenec povedal niekoľkokrát, aké máme šťastie. Niektorí ľudia majú iba jeden alebo dva krásne zábery zo svadby a my ich máme dostatok na zaplnenie celého albumu. Peter pracuje veľmi tvrdo na svojich fotografiách a je to naozaj vidno! Ešte raz vďaka Peter!!!

Prejsť na fotografie Caroliny a Juliusa

(preložené do slovenčiny)