To the lovely couple Eri and Matt together with Lucas at Memo photo agency. Just a note to say a big thank you from the bottom of our hearts for taking photos that captured our precious moments in a way that’s just indescribable.
It’s seems as if these photos were not actually taken but the vision is captured in real time no matter what we say you guys truly have a gift that I have not seen in any photographer.
If anyone should require to capture their precious moments I would suggest that they employ your services as the interaction and personal touch to your work is second to none.
A big thank you again for everything and in the future we shall surely use your services to encase our moments forever.*****
Karolina and Adam

Karolina & Adam – ICELAND

Chceme sa veľmi pekne poďakovať za skvelú skúsenosť s dvoma profesionálmi, akými sú Erika a Matt. Bezproblémová komunikácia (a ešte aj veľmi priateľská!), vysoká profesionalita (ešte sa ani nespamätáte z fotenia a upravené fotky sú už u vás), veľká trpezlivosť s malinkým bábom a tie dokonalé fotky! Nemám slov, ste naozaj úžasní. Konečne som našla rodinných fotografov.

Martinka a Vinco