Vdaka MEMO mame zachytene tie najkrajsie spomienky na svadobny den. Profesionalny, ale zaroven absolutne priatelsky pristup nam zabezpecil uplne hladky priebeh svadby, ktoru sme si naozaj uzili. Zaroven, su otvoreni akymkolvek blaznivym napadom, aj foteniu v burke, z ktoreho vznikli neobycajne a navzdy zapamatatelne fotky. Na svadobne foto&video sa neoplati setrit, prave ten den sa nikdy nezopakuje, ale vzdy si ho mozme pripomenut vdaka nadhernym spomienkam zachytenym MEMO. Dakujeme za vsetko Eri a Matt

Katka & Martin

Výber svadobných fotografov bol pre nás jeden z najväčších a najdôležitejších krokov. Od začiatku organizovania svadby sme sa spoločne zhodli na tom, že fotografia je jedna z vecí, do ktorej chceme investovať. Je to pamiatka na celý život, ktorá Vám neustále pripomína tie krásne a neopakovateľné chvíle. O to viac, keď sú podľa vašich predstáv a dokážu vykúzliť úsmev na tvári pri každom pohľade, či spomienke. Keď sme Memo photo agency spoznali na svadobnej výstave v Inchebe,ohúrili nás nie len svojou ponukou balíčkov ,ale najmä svojim ľudským a prirodzeným prístupom. Absolvovali sme niekoľko telefonátov, mailov a stretnutí, počas ktorých sme objasňovali naše predstavy a dolaďovali detaily, ktoré nás postupne utvrdzovali v tom, že náš výber bol správny.
Keď nám Matt a Eri, ponúkli možnosť absolvovať posvadobne fotenie aj mimo Slovenska, neváhali sme a úprimne sme sa potešili. Ako prvé nám napadli Benátky. Po poslednej návšteve spred niekoľkých rokov, sme si boli obaja istý, že je to miesto, na ktoré sa musíme vrátiť. Ako náhle sme to s maličkou dušou vyslovili, ani sme len netušili, že náš sen sa neskôr stane skutočnosťou. A tak po našej rozprávkovej svadbe prišla na rad vysnívaná svadobná cesta- do miesta, kde sa vám stačí len prechádzať uličkami a užívať si jeden druhého. A tak každá jedna fotografia zachytáva atmosféru, prenáša emóciu a prítomný okamih. Emóciu, ktorá je naplno prežitá v našich srdciach a navždy zvečnená objektívom Matta, Eri, Peťa, či iných členov tímu Memo 😘

Priatelia z celého ❤️ vám ĎAKUJEME. Už teraz sa Tešíme na ďalšie fotenie, ktoré spolu vymyslíme. 🙏

Kristinka & Stefan – BENATKY

We’ve had once again an amazing time with this two sunshines while making our photostory in Vienna on Christmasmarket. They became our friends with time so it helped us a lot to be more relaxed and natural on pics what is awesome. On top they were able to send us pics asap even in rush prechristmas period. It is definitely not the last time that we cooperate with this two professionals on creating our memories. Thank you sooo much!

Ivan & Simonka

Spolu s Eri a Mattom sme sa vybrali fotiť rande fotky o niečo netradičnejšie – do Západných Tatier na Brestovú. Bol to zážitok už len pri stúpaní hore so všetkými rekvizitami  Námaha stála za to. Fotografie sú úžasné! Memo odporúčame a už teraz sa tešíme na svadobné fotenie  

Miška a Jakub

Výborná skúsenosť s Mattom a Eri na svadobné fotenie bez zbytočných gýčov a s originálnymi nápadmi. Výborne sme sa cítili, maximálna profesionalita, úúplne flexibilné prispôsobenie sa požiadavkám aj netradičným, perfektné dodanie fotiek oveľa skôr ako sme čakali, úžasná komunikácia. Nie je čo vytknúť, takých je málo na Slovensku. Určite sa stali našimi rodinnými fotografmi. Už iných nechceme.

Evka a Martin

Zhodou šťastných náhod sme prvýkrát v živote vyhrali niečo, čo sa ukázalo ako veľká životná výhra – na svadobnom veľtrhu sme vyhrali rande fotenie s Mattom a Eri…hneď od prvého stretnutia sme vedeli, že s týmito dvoma osôbkami to nemôže dopadnúť inak ako skvele aj napriek tomu, že profi fotenie sme obaja s manželom absolvovali prvýkrát. Ich osobný, srdečný a profesionálny prístup však dokázal aj s nami dvomi urobiť divy a výsledné zábery sú krásnou spomienkou na deň strávený v Pieninách s MEMO. Ďakujeme a vrelo odporúčame.

Simonka a Ivan

We have done a Lovestory photoshoot in London with Eri and Matt and it was absolutely perfect. We enjoyed every second, it felt completely natural, great atmosphere, like a perfect date with lots of hugs and kisses. The photos are just flawless, it was really hard to choose as all of them are stunning. We definitely recommend MEMO photo agency, you won’t be disappointed. It was so nice to meet you both and hopefully will see you again in the future. Thank you 🙂

Veronika a Jan

I would definitely recommend MEMO Photo Agency.
Eri and Matt are such a professionals and friendly people, it was a pleasure to do a photoshoot with them here in London.
The Lovestory in London was a funny and happy afternoon full of kisses and hugs. We had a really nice time with my partner and now we have beautiful photos to remember all these lovely moments.
Thank you Eri and Matt !!! All the best in the future !!! :-]

Moni a Michal

Ďakujeme za nádherný zážitok, pri ktorom sme sa cítili veľmi príjemne, vytvorili ste nám úžasnú atmosféru, ani sme nevnímali, že nás niekto fotí, preto vzniklo veľa spontánnych a prirodzených krásnych fotografií. Naša svadba bola aj vďaka vám výnimočná. My aj hostia sme sa zabavili na fotokútiku, z ktorého sú nezabudnuteľné fotografie. A na záver krásna fotokniha, ktorá ostane na celý život. Ďakujeme za rýchlosť, profesionalitu a hlavne výbornú náladu. Prajeme každému zažiť nezabudnuteľné s MEMO photo agency.

Dominika a Marek

MEMO Photo agency boli jasná voľba, ani na chvíľu sme nerozmýšľali o niekom inom.
Keby sme mohli, tak dáme milión hviezdičiek, Vaša práca je dokonalá, presne taká, že Vaše výsledky sú očarujúce, aké si človek nedokáže ani vysnívať! Proste dokonalé.
Obidvaja, (Eri a Matt), ste TOP profesionáli a pritom tak osobní a priateľskí.
Priznám sa, že veľakrát som už ako nevesta nevládala všetko mať pod kontrolou, ale vy dvaja ste mi pohotovo pomohli so všetkým v každej situácii.
Erika i Matúško dokonale zvládli nie len prácu fotografov, ale i zabávačov, svadobných koordinátorov a organizátorov toho najkrajšieho dňa vo Vašom živote.
Svoju prácu robili nenápadne, potichu, no hlavne precízne. Najviac čo nás dojalo, boli ,,maličkosti,, z Vašej strany, o ktorých sme dopredu nevedeli a príjemne nás prekvapili.
Ďakujeme Vám za Vašu skvelú prácu, už teraz vieme, že pri každej ďalšej našej životnej udalosti si Vás zavoláme ,,zvečniť,, to naveky.  LY

Nika a Andy