We’ve had once again an amazing time with this two sunshines while making our photostory in Vienna on Christmasmarket. They became our friends with time so it helped us a lot to be more relaxed and natural on pics what is awesome. On top they were able to send us pics asap even in rush prechristmas period. It is definitely not the last time that we cooperate with this two professionals on creating our memories. Thank you sooo much!

Ivan & Simonka

Spolu s Eri a Mattom sme sa vybrali fotiť rande fotky o niečo netradičnejšie – do Západných Tatier na Brestovú. Bol to zážitok už len pri stúpaní hore so všetkými rekvizitami  Námaha stála za to. Fotografie sú úžasné! Memo odporúčame a už teraz sa tešíme na svadobné fotenie  

Miška a Jakub

Výborná skúsenosť s Mattom a Eri na svadobné fotenie bez zbytočných gýčov a s originálnymi nápadmi. Výborne sme sa cítili, maximálna profesionalita, úúplne flexibilné prispôsobenie sa požiadavkám aj netradičným, perfektné dodanie fotiek oveľa skôr ako sme čakali, úžasná komunikácia. Nie je čo vytknúť, takých je málo na Slovensku. Určite sa stali našimi rodinnými fotografmi. Už iných nechceme.

Evka a Martin

Zhodou šťastných náhod sme prvýkrát v živote vyhrali niečo, čo sa ukázalo ako veľká životná výhra – na svadobnom veľtrhu sme vyhrali rande fotenie s Mattom a Eri…hneď od prvého stretnutia sme vedeli, že s týmito dvoma osôbkami to nemôže dopadnúť inak ako skvele aj napriek tomu, že profi fotenie sme obaja s manželom absolvovali prvýkrát. Ich osobný, srdečný a profesionálny prístup však dokázal aj s nami dvomi urobiť divy a výsledné zábery sú krásnou spomienkou na deň strávený v Pieninách s MEMO. Ďakujeme a vrelo odporúčame.

Simonka a Ivan

We have done a Lovestory photoshoot in London with Eri and Matt and it was absolutely perfect. We enjoyed every second, it felt completely natural, great atmosphere, like a perfect date with lots of hugs and kisses. The photos are just flawless, it was really hard to choose as all of them are stunning. We definitely recommend MEMO photo agency, you won’t be disappointed. It was so nice to meet you both and hopefully will see you again in the future. Thank you 🙂

Veronika a Jan

I would definitely recommend MEMO Photo Agency.
Eri and Matt are such a professionals and friendly people, it was a pleasure to do a photoshoot with them here in London.
The Lovestory in London was a funny and happy afternoon full of kisses and hugs. We had a really nice time with my partner and now we have beautiful photos to remember all these lovely moments.
Thank you Eri and Matt !!! All the best in the future !!! :-]

Moni a Michal

Ďakujeme za nádherný zážitok, pri ktorom sme sa cítili veľmi príjemne, vytvorili ste nám úžasnú atmosféru, ani sme nevnímali, že nás niekto fotí, preto vzniklo veľa spontánnych a prirodzených krásnych fotografií. Naša svadba bola aj vďaka vám výnimočná. My aj hostia sme sa zabavili na fotokútiku, z ktorého sú nezabudnuteľné fotografie. A na záver krásna fotokniha, ktorá ostane na celý život. Ďakujeme za rýchlosť, profesionalitu a hlavne výbornú náladu. Prajeme každému zažiť nezabudnuteľné s MEMO photo agency.

Dominika a Marek

MEMO Photo agency boli jasná voľba, ani na chvíľu sme nerozmýšľali o niekom inom.
Keby sme mohli, tak dáme milión hviezdičiek, Vaša práca je dokonalá, presne taká, že Vaše výsledky sú očarujúce, aké si človek nedokáže ani vysnívať! Proste dokonalé.
Obidvaja, (Eri a Matt), ste TOP profesionáli a pritom tak osobní a priateľskí.
Priznám sa, že veľakrát som už ako nevesta nevládala všetko mať pod kontrolou, ale vy dvaja ste mi pohotovo pomohli so všetkým v každej situácii.
Erika i Matúško dokonale zvládli nie len prácu fotografov, ale i zabávačov, svadobných koordinátorov a organizátorov toho najkrajšieho dňa vo Vašom živote.
Svoju prácu robili nenápadne, potichu, no hlavne precízne. Najviac čo nás dojalo, boli ,,maličkosti,, z Vašej strany, o ktorých sme dopredu nevedeli a príjemne nás prekvapili.
Ďakujeme Vám za Vašu skvelú prácu, už teraz vieme, že pri každej ďalšej našej životnej udalosti si Vás zavoláme ,,zvečniť,, to naveky.  LY

Nika a Andy

Ahojte, musíme vyzdvyhnúť fenomenálny tím fotografov a vysoko odporúčame najmä preto, ak pre svoj výnimočný deň hľadáte fotografov, ktorí presne vedia zachytiť TEN MOMENT! Ďakujeme vám, ste výnimoční!!!

Majka a Majo

S Mattom a Eri sme fotili rande fotky. Už pri prvom stretnutí s nimi sme vedeli, že to bude sranda. Počas fotenia nám vytvorili perfektnú atmosféru, a tak sme sa cítili ako modelovia a užívali sme si to 🙂 od môjho už manžela som v ten deň dostala plno sladkých bozkov,preto takéto fotenie odporúčam každej neveste;) obaja boli dobre zosúladení, fotili nás aj z bíizka aj z diaľky,vedeli zachytiť ten správny moment. Výsledkom su krásne fotografie vhodné na plétno ako aj manželovi na pracovný stôl:) my sme jednu z týchto fotiek použili na svadobné oznámenie:) MEMO odporúčam všetkými desiatimi.

Sandra a Peter