Kontaktné informácie

Preberanie a odovzdávanie polaroidov:
Ružová dolina 8, 821 09 Bratislava-Ružinov

Mobil:

Matt Rybanský
+421 911 922 922

Email:
info@memo.sk

Adresa agentúry:

Ružová dolina 8, 821 09 Bratislava-Ružinov
(1. poschodie vľavo)

Fakturačné údaje

MEMO photo agency s.r.o.
Ružová dolina 12
821 09 Bratislava
IČO: 50 807 293
DIČ: 212 049 6312
IČ DPH: SK212 049 6312

Sme platcami DPH.

IBAN: SK43 8330 000 000 230 120 1323
SWIFT: FIOZSKBAXXX

Ak máte otázku, napíšte nám


*Odoslaním formulára som si vedomý(á), že spoločnosť MEMO photo agency môže spracúvať moje osobné údaje v rozsahu uvedeného formulára za účelom spracovania ponuky a pre prípadné uzavretie zmluvy

Navštívte nás v našej agentúre v Bratislave. Pozývame vás na kávu a čaj a radi vám venujeme čas.

MEMO_photo_agency-svadobny-fotograf_priestory_agentury_03

NÁŠ TÍM

matt_memo_photo_agency_tim

MATT

zakladateľ, fotograf

Matt je univerzálnym fotografom, ktorý sa cíti výborne ako v štúdiu pri dlhotrvajúcich hodinových naštýlovaných záberoch, ako aj pri hektickom bojovom rýchlofotení na divokých svadobných oslavách.

E-mail: matt@memo.sk

eri_memo_photo_agency_tim

ERI

fotograf

Eri sa teší foteniu detailov ako prstienky, kytice alebo aj krásne líčenie nevesty. No najviac miluje momentky plné nežnosti a lásky z fotenia zaľúbených párov.

lukas_memo_photo_agency_tim

LUKÁŠ

fotograf

Lukáš je profesionálny fotograf (štúdium absolvoval v ateliéri prof. Ľuba Stacha, Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave). Venuje sa komerčnej fotografii a taktiež umeleckej fotografii. Svoje teoretické vedomosti a praktické skúsenosti ododvzdáva svojim klientom počas školení, workshopov a individuálnych kurzov.

tomas_memo_photo_agency_tim

TOMI

fotograf

Tomi verí, že dobrá fotografia sa dá spraviť kdekoľvek a kedykoľvek, s kýmkoľvek. Takže každá nevesta je krásna a neexistuje nepekné prostredie, všetko je len o šikovnosti fotografa.

MEMO photo agency - svadobný fotograf - team profesionálnych fotografov - Michaela

MICHAELA

fotografka

Michaela, najmladší člen MEMO tímu, fotku študovala už na strednej škole a pokračuje s ňou aj na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Najviac srdcu blízka jej je portrétna fotografia a fotografia krajiny. Okrem digitálneho fotografovania zbožňuje aj prácu s retro analógovým procesom. Na fotografiách najradšej zachytáva emócie a prirodzenú krásu či už ľudí alebo prírody samotnej.

MEMO photo agency - svadobný fotograf - team profesionálnych fotografov - Barborka

BARBORKA

fotografka

Barborka je jemná a citlivá a to sa prejavuje aj na jej fotografiách. Rada sa hrá s protisvetlom. Je mimoriadne šikovná pri fotení rodiniek a detí, s ktorými to zvláda perfektne. Bodaj by aj nie, keď je mamičkou už dvoch svojich.