Kontaktné informácie

Preberanie a odovzdávanie polaroidov:
Ružová dolina 12, 821 09 Bratislava-Ružinov

Mobil:

Matt Rybanský
+421 911 922 922

Email:
info@memo.sk

Adresa ateliéru:

Košická 37, 821 08 Bratislava-Ružinov
(1. poschodie vľavo)

Fakturačné údaje

MEMO photo agency s.r.o.
Kazanská 44
821 06 Bratislava
IČO: 50 807 293
DIČ: 212 049 6312

IBAN: SK43 8330 000 000 230 120 1323
SWIFT: FIOZSKBAXXX

Ak máte otázku, napíšte nám

Navštívte nás v našom ateliéri v Bratislave. Pozývame vás na kávu a čaj a radi vám venujeme čas.

NÁŠ TÍM

matt_memo_photo_agency_tim

MATT

zakladateľ, fotograf

Matt je univerzálnym fotografom, ktorý sa cíti výborne ako v štúdiu pri dlhotrvajúcich hodinových naštýlovaných záberoch, ako aj pri hektickom bojovom rýchlofotení na divokých svadobných oslavách.

E-mail: matt@memo.sk

peto_rigo-memo-profil

PETER

zakladateľ, fotograf

Peter sa vyprofiloval k žurnalistickému fotografovaniu svadieb. Verí v lásku a v manželstvo a je to na jeho fotografíach aj vidieť. Jeho skúsenosti, tvorivé oko a nebojácny prístup z neho robí perfektného fotografa práve pre Vás.

E-mail: peter@memo.sk

eri_memo_photo_agency_tim

ERI

fotograf

Eri sa teší foteniu detailov ako prstienky, kytice alebo aj krásne líčenie nevesty. No najviac miluje momentky plné nežnosti a lásky z fotenia zaľúbených párov.

tomas_memo_photo_agency_tim

TOMI

fotograf

Tomi verí, že dobrá fotografia sa dá spraviť kdekoľvek a kedykoľvek, s kýmkoľvek. Takže každá nevesta je krásna a neexistuje nepekné prostredie, všetko je len o šikovnosti fotografa.

lukas_memo_photo_agency_tim

LUKÁŠ

fotograf

Lukáš je profesionálny fotograf (štúdium absolvoval v ateliéri prof. Ľuba Stacha, Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave). Venuje sa komerčnej fotografii a taktiež umeleckej fotografii. Svoje teoretické vedomosti a praktické skúsenosti ododvzdáva svojim klientom počas školení, workshopov a individuálnych kurzov.

Michal-MEMO-photo-agency_video

MICHAL

kameraman

Michal dopĺňa náš MEMO tím dokonale, pretože jeho parketou je VIDEO. Je naozaj dobrý v zachytávaní krásnych svadobných emocií a momentov, na ktoré nechce nikto zabudnúť. Jeho talent je veľký a jeho klipy sú TOP.

michaela_imre_memo_2017

MICHAELA

fotografka

Michaela, najmladší člen MEMO tímu, fotku študovala už na strednej škole a pokračuje s ňou aj na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Najviac srdcu blízka jej je portrétna fotografia a fotografia krajiny. Okrem digitálneho fotografovania zbožňuje aj prácu retro analógovým procesom. Na fotografiách najradšej zachytáva emócie a prirodzenú krásu či už ľudí alebo prírody samotnej.

lucas_memo_2017

LUCAS

kameraman

Lucas je našim nováčikom a jeho úlohou je dopĺňať nás nádhernymi krátkymi videozostrihmi. Začal s nami spolupracovať v sezóne 2017 a hneď na prvom fotení sa zhostil svojej úlohy skvele. Preto sa tešíme, že sa čoskoro stane našim členom aj na full-time.