Kto sme

Voláme sa Matt a Eri, sme manželia a založili sme agentúru profesionálnych fotografov, v ktorej môžeme pracovať ako tím.

Rozhodli sme sa ukázať, že fotograf nemusí pracovať ako jednotlivec. Že nemusíme viesť osamelé umelecké životy. Tešíme sa, že u nás každý môže robiť to, čo ho najviac baví a v čom je silný. Spolu sme MEMO.

Náš tím

Matt

Matt je zakladateľom a majiteľom agentúry. Fotí už od roku 2005 a nafotil stovky svadieb. Fotenie miluje, cíti sa výborne aj v štúdiu pri dlhotrvajúcich naštýlovaných záberoch.

Eri

Eri sa najviac miluje fotiť momentky plné nežnosti a lásky z fotenia zaľúbených párov. Emócia je to, čo chce na fotke hľadať viac ako technickú dokonalosť.

Lukáš

Lukáš sa okrem svadieb venuje komerčnej fotografii a taktiež umeleckej fotografii. Svoje teoretické vedomosti a praktické skúsenosti ododvzdáva svojim klientom počas školení, workshopov a individuálnych kurzov.

Tomi

Tomi verí, že dobrá fotografia sa dá spraviť kdekoľvek a kedykoľvek, s kýmkoľvek. Takže každá nevesta je krásna a neexistuje nepekné prostredie, všetko je len o šikovnosti fotografa.

Baška

Baška je jemná a citlivá a to sa prejavuje aj na jej fotografiách. Rada sa hrá s protisvetlom. Je mimoriadne šikovná pri fotení rodiniek a detí, s ktorými to zvláda perfektne. Bodaj by aj nie, keď je mamičkou už dvoch svojich.

Michaela

Miške je najviac srdcu blízka portrétna fotografia a lifestyle. Okrem digitálneho fotografovania zbožňuje aj prácu s retro analógovým procesom. Aktuálne je lektorkou v Akadémií Kreatívnej fotografie a lekcie s ňou sú zážitok!

Liza

Liza doplnila náš tím ako perfektná posila z Ukrajiny a je to pre nás radosť. Má rada umelecké portréty, je kreatívna so svetlom a bolo by hriech nespomenúť, čo sama napísala: "I love to see and help a person to open his/her beautiful inside."

Barborka

Barborka fotí najradšej tam, kde sa niečo deje. Eventy, oslavy - to je jej - a ťažko ju nalákate, že by bola zábava fotiť biznis portréty v ateliéri. Bavia ju smiech a emócie - detské aj dospelácke. Svet je predsa krásne farebný a veselý.

Chris

Chris perfektne dopĺňa náš tím na pozícií retušéra, jeho úlohou je spraviť z nádherných fotiek tie dokonalé. No je pravdepodobné, že ho čoskoro stretnete aj s fotoaparátom v ruke, rozhodne sa chce uberať touto cestou. Rád hladá čaro v každodenných momentoch.

Nika

Nika je kreatívna duša, od malička má k umeniu blízko. Veľmi rada fotí a zachytáva momenty každodenného života, jej mottom je: "Live only for this moment". Okrem toho pomáha pre MEMO aj s marketingom a prezentáciou a to je to, čo ju robí nenahraditelnou v našej agentúre.

?

Chceš byť súčasťou MEMO aj ty?

Napiš nám a radi sa s tebou spojíme. :)

História

Idea vzniku agentúry existovala v Mattovej hlave už dlhšie, no oficiálne sa MEMO narodilo v roku 2016. Aktuálne ju vedieme my – Matt a Eri.

Našim snom bolo pracovať v tíme kreatívnych ľudí. Každý chceme robiť to, v čom sme najlepší a čo nás najviac baví.

Naša rodina sa pomaličky rozrastá o fotografov, editorov a retušérov.