Kto sme

Voláme sa Matt a Eri, sme manželia a založili sme agentúru profesionálnych fotografov, v ktorej môžeme pracovať ako tím.

Rozhodli sme sa ukázať, že fotograf nemusí pracovať ako jednotlivec. Že nemusíme viesť osamelé umelecké životy. Tešíme sa, že u nás každý môže robiť to, čo ho najviac baví a v čom je silný. Spolu sme MEMO.

História

Idea vzniku agentúry existovala v Mattovej hlave už dlhšie, no oficiálne sa MEMO narodilo v roku 2016. Aktuálne ju vedieme my – Matt a Eri.

Našim snom bolo pracovať v tíme kreatívnych ľudí. Každý chceme robiť to, v čom sme najlepší a čo nás najviac baví.

Naša rodina sa pomaličky rozrastá o fotografov, editorov a retušérov.

Náš tím

Matt

Matt je zakladateľom a majiteľom agentúry. Fotí už od roku 2005 a nafotil stovky svadieb. Svadby miluje, cíti sa výborne aj v štúdiu pri dlhotrvajúcich naštýlovaných záberoch.

Eri

Eri sa teší foteniu detailov ako prstienky, kytice alebo aj krásne líčenie nevesty. No najviac miluje momentky plné nežnosti a lásky z fotenia zaľúbených párov.

Lukáš

Lukáš sa okrem svadieb venuje komerčnej fotografii a taktiež umeleckej fotografii. Svoje teoretické vedomosti a praktické skúsenosti ododvzdáva svojim klientom počas školení, workshopov a individuálnych kurzov.

Tomi

Tomi verí, že dobrá fotografia sa dá spraviť kdekoľvek a kedykoľvek, s kýmkoľvek. Takže každá nevesta je krásna a neexistuje nepekné prostredie, všetko je len o šikovnosti fotografa.

Barborka

Barborka je jemná a citlivá a to sa prejavuje aj na jej fotografiách. Rada sa hrá s protisvetlom. Je mimoriadne šikovná pri fotení rodiniek a detí, s ktorými to zvláda perfektne. Bodaj by aj nie, keď je mamičkou už dvoch svojich.

Michaela

Michaela je najmladší člen MEMO tímu. Najviac srdcu blízka jej je portrétna fotografia a fotografia krajiny. Okrem digitálneho fotografovania zbožňuje aj prácu s retro analógovým procesom. Na fotografiách najradšej zachytáva emócie a prirodzenú krásu či už ľudí alebo prírody samotnej.